
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брендова сумка ручної роботи «Sport&Travel DS» стане вступним аксесуаром і підкреслить високий статус власника.
Модель створена з міцної натуральної шкіри Алькор, товщина аркуша 1.5 мм. У сумці встановлене тверде дно, внутрішня кишеня для телефона, документів або інших повсякденних дрібниць. Є зручна зовнішня кишеня на магнітній кнопці для клубної картки та інших дрібниць.
Особливості виробу:
- повністю ручна робота;
- якісна шкіра Алькор руде-коричневого кольору завтовшки 1,5 мм.;
- сумка відкривається по всій довжині за допомогою металевої блискавки.
- ручки надійно пришиті по колу сумки;
- посилені ручки та збільшена ширина плечового ременя до 40 мм.;
- регульований плечовий ремінь зшитий зі шкіри та ремінної стропи (можливість зробити ремінь із двох шарів шкіри);
- на плечовому ремені розташована накладка з фірмовим логотипом;
- тверде дно (ДВП) для утримання форми сумки та безпеки вмісту від зовнішніх фізичних чинників;
- на дно встановлені металеві ніжки, які запобігають зносу нижньої частини виробу;
- зона блискавки посилена додатковими нашивками для збільшення щільності та створення брутального вигляду сумки;
- турецька фурнітура кольору — антична бронза;
- блискавка та бігунки японського бренда YKK.
Розміри:
Довжина 50 см,
Висота 30 см,
Ширина 30 см.
Додаткові послуги:
- підбір кольору та типу шкіри;
- лазерне гравіювання ФІО або зображення;
- художній розпис стійким акрилом;
- кольорова вишивка на шкірі;
- коригування розмірів виробу;
- надсилання у всьому світі;
— подарункове паковання (за попереднім замовленням).
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Призначення | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Великий |
- Ціна: 4 195 ₴











Відправка з 25 квітня 2026